FC BARCELONA- DINAMO BUCURESTI 2-0 !

In primele 23 de minute scorul a fost in favoarea Barcelonei ,astfel prima repriza s-a terminat cu scorul de 0-1 pentru Barcelona. In cea de-a doua repriza se astepta mai mult tupeu din partea dinamovistilor !

Evenimentul a fost cu totul si cu totul unic si s-a terminat cu scorul de 0-2 pentru Barcelona. Suporterii au fost foarte incantati de aceasta partida, avand parte de un real spectacol. Domnul Vadim spune pentru Realitatea : „Un spectacol incredibil, l-am descoperit pentru prima data pe Messi, asa ceva n-am vazut in viata mea. Dinamo a jucat destul de bine, Tucudean este un mare fotbalist. Ne relansam in fotbalul mare, daca mai vin doua, trei asemenea meciuri „.

A fost un meci indelung asteptat , participand aproximativ 55 000 de spectatori.